06.11.2019 | 11:38

Обраний вами кар’єрний шлях потребує корекції всупереч вашим бажанням? Чи, може, ви самі готові змінити професійний курс, аби отримати більше? Так, усі ми підсвідомо прагнемо до стабільності. У багатьох випадках такі рішення ухвалюються в один з найважчих періодів у житті. Проте нерідко радикальні зміни позитивно впливають на все ваше подальше життя! Звісно, часто ми відганяємо мрії, як страшний сон. А якщо вже так сталось... і змінити роботу необхідно, то що тоді? Пропонуємо вам набір правил, які переконають: у добровільній або вимушеній зміні кар’єри немає нічого страшного.

Зважте плюси й мінуси. Будь-які імпульсивні на перший погляд рішення – результат ретельного планування. Подумайте, як ви будете пишатися своїм кроком багато років після. Перехід у нову сферу – це можливість відкрити свої якості по-новому. Майте чіткі пріоритети: робити вибір між кращим і найкращим все ж доведеться.

Оцініть якості та риси, які ви не застосовували в роботі. Нереалізований внутрішній потенціал – одна з найпоширеніших причин зміни роботи. Експерти радять поглянути  на ті риси, які ви використовували поза робочим місцем. «Чуйний співрозмовник», «самовідданий волонтер» і «творчий лідер» – можливо, ви чули такі характеристики від інших? Також варіантом може бути зміна ролі в рамках тієї ж галузі.

Подивіться на досвід більш успішних людей. Безперечно, кожен життєвий шлях унікальний. Проте з окремими обставинами людство (і навіть люди з вашого оточення) вже багато разів зустрічалися. Досвід інших допоможе зробити вам правильний вибір і перетворити своє ім’я на синонім success story (читай #історії_успіху).

Думайте про довгострокову перспективу. Якщо ви налаштовані на рішучі зміни тут і зараз, не засмучуйтесь, коли щось піде не так. Налаштовуйтеся на результат у майбутньому. А він стовідсотково буде!

Будьте готові до навчання новому. Йдеться не лише про здобуття другої освіти (хоча часто це реальний шлях до розвитку, якщо вибір фаху ви робили під впливом близьких чи певних обставин). Розвивайте у собі нові навички. Приміром, уміння написати резюме. Відійдіть від клішованих текстів! Почніть з простого описання своїх сильних сторін, а не стандартного «біографічного» переказу. Потім додайте кілька суттєвих деталей. На свій смак.

Опанувавши ці правила, подумайте, наскільки легко вам буде змінити місце роботи .У динамічному світі, де періодично зникають цілі функції/ професії / галузі, зміна кар’єри вже не є чимось незвичайним. Зробити різкий поворот чи перестрибнути цілий етап – можливо, це про вас? Повірте: усі ці поради працюють, коли є надійний тил і підтримка.

#Команда_ДСЗ готова створити необхідний захист і забезпечити свободу в реалізації вашої волі.
Більше того, реалізуючи функцію #профорієнтація, ми зробимо все, аби ви обрали фах, який не доведеться змінювати.