01.10.2019 | 16:33

Проєкт «Консультант роботодавця», який стартував у серпні цього року на Дніпропетровщині, відшліфовується завдяки роботодавцям та соціальним партнерам. Черговий внесок у його розвиток зробила всесвітньо відома корпорація «АрселорМіттал Кривий Ріг».

28 вересня 2019 року менеджер компанії – внутрішній тренер Університету ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Алла Прокуда провела навчання з фахівцями Дніпропетровської обласної служби зайнятості, під час якого ділилася досвідом щодо практик вдалих комунікацій.

В основі роботи консультантів – вміння викликати довіру клієнтів. Учасники семінару відпрацьовували навички ведення переговорів у форматі бізнес-гри «Володар переговорів».

«Ми навчалися будувати ефективні переговорні процеси з роботодавцями. Від цих умінь залежить не тільки якість укомплектування вільних робочих місць, але й, у деякій мірі, робота служби зайнятості в цілому», – зазначила заступник директора – начальник відділу організації надання послуг роботодавцям Дніпропетровського обласного центру зайнятості Наталія Селякова.

Додатково інформуємо, що 3 жовтня у центрі зайнятості м. Кривий Ріг відбудеться круглий стіл «Консультант роботодавця – надійний помічник в укомплектуванні підприємства персоналом» за участю представників Держпраці та Пенсійного Фонду.