17.02.2016 | 16:00

Одним із пріоритетних напрямків діяльності Херсонського міського центру зайнятості – організація та проведення оплачуваних громадських робіт соціального спрямування, серед яких – супровід людей з інвалідністю. Для організації цієї соціальної послуги міський центр зайнятості співпрацює із обласною організацією Українського Товариства сліпих.

«Служба зайнятості організовує громадські роботи з супроводу інвалідів зору. Це дійсно суспільно-корисні справи, адже люди з обмеженими фізичними можливостями отримують необхідну допомогу. А безробітні завдяки участі у таких роботах отримують заробітну плату, а інколи влаштовуються на постійну роботу», – зазначила директор Херсонського міського центру зайнятості Надія Дубовік.

З початку поточного року до виконання громадських робіт за посадами «соціальний робітник» та «диспетчер» долучилися 4 безробітних. До їх обов’язків входить супровід осіб до поліклінік, магазинів та інших місць, допомога у пересуванні вулицями міста, у громадському транспорті, здійснювати покупки тощо. Така допомога для людей з інвалідністю надзвичайно важлива, адже зберігає їх активність, віру у свої сили та відчуття захищеності.

Фінансування таких громадських робіт здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.