22.02.2021 | 10:51

В Олександрійському навчальному відділенні Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості триває навчання слухачів із різних регіонів України за такими  професіями: «Робітник фермерського господарства», «Тракторист-машиніст категорії «А2», «Кравець», «Електрозварник ручного зварювання», «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів», «Водій автотранспортних засобів категорій «В» та «С»,  «Токар», «Робітник зеленого будівництва» та ін. 

Як розповів куратор групи майбутніх водіїв Володимир Канюка, сьогодні професію «Водій автотранспортних засобів категорії «С» здобувають слухачі, направлені на навчання Рівненським міським центром зайнятості, Здолбунівською та Рівненською районними філіями Рівненського ОЦЗ, Ратнівською філією Волинського ОЦЗ, а також Новобузькою філією Миколаївського ОЦЗ.  Термін навчання – 3 місяці.

У відділенні створено чудові умови для оволодіння професією водія. Навчальні кабінети із персональними комп’ютерами, симулятори водіння та автотренажери, навчальні майданчики для відпрацювання практичних навичок, сучасний автомобільний парк, досвідчені педагоги та інструктори – ось надійна освітня платформа для здобуття професійних знань та практичних умінь. Слухачі не лише опановують теоретичний курс, але й моделюють різні ситуації на автошляхах, детально аналізуючи можливі автотранспортні пригоди.

«Група ставиться до навчання досить відповідально. Слухачі демонструють злагодженість у діях та повну готовність керувати великогабаритним транспортом», - зауважує викладач Сергій Коломоєць. 

Зокрема, майбутні кваліфіковані водії Сергій Шимко із Миколаївщини та Павло Хоцевич із Волині задоволені навчанням, зауважують, що жодного разу не пошкодували про свій професійний вибір і вибір освітнього закладу.