оп
17.04.2019 | 09:13

У Центрі дитячої та юнацької творчості міста Дружківка, що на Донеччині, місцевий центр зайнятості провів ярмарок професій «Твоя кар'єра починається сьогодні», учасниками якого стали понад 200 чоловік, серед яких – старшокласники, студенти, учні ліцеїв, батьки, учителі, соціальні партнери та представники навчальних закладів регіону.

Про це повідомили в Донецькому обласному центрі зайнятості.

На вході до приміщення Центру відвідувачів зустрічав Мобільний центр профорієнтації. Тут діти мали дати відповіді на запитання жартівливої профорієнтаційної вікторини і отримати «перепустку» на ярмарок.

«Уже стало доброю традицією проводити ярмарки професій для випускників шкіл – майбутніх абітурієнтів. Сподіваюся, що наш захід допоможе молоді вдало обрати майбутню професію, яка буде актуальною на ринку праці, допоможе реалізувати власні здібності та приноситиме задоволення», – наголосила заступник директора Дружківського міського центру зайнятості Наталя Грідчина.

У холі Центру творчості розмістилося справжнє студентське містечко. Дев’ять вищих та професійно-технічних навчальних закладів презентували свої освітні послуги. Тут старшокласники знайомилися з професіями, на які є сталий попит на ринку праці. Це професії в сфері медицини, транспорту, машинобудування, будівництва та  побутового обслуговування.

Ярмарок відбувся у форматі інтерактивних виставок, цікавих майстер-класів, презентацій товарів і послуг, виступів студентських СТЕМів та агітбригад.

Для прикладу, Дружківський технікум Донбаської державної машинобудівної академії привіз на ярмарок 3-D принтер, на якому впродовж заходу роздруковували логотипи навчального закладу, а студенти  Краматорського технологічного технікуму малювали експрес-портрети відвідувачів і плели коси охочим дівчатам.

Довідково:

Донецькою обласною службою зайнятості протягом січня-березня 2019 року проведено більше 600 профорієнтаційних заходів, учасниками яких стали майже 26 тисяч учнів та студентів навчальних закладів. Це – виїзні акції, профорієнтаційні уроки в школах, уроки реального трудового життя, дні відкритих дверей, професіографічні екскурсії на підприємства тощо.