оп
14.05.2019 | 17:51

Cьогодні, в Українському національному  інформаційному агентстві «Укрінформ» відбулася прес-конференція «Проведення масштабного благодійного фестивалю «Мама+Я» для дітей-сиріт».

У прес-конференції взяли участь: заступник Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Юлія Жовтяк, директор Благодійного Фонду «Мама+Я» Наталя Сивак, перший секретар Національної спілки журналістів України Ліна Кущ, викладач TALANT SCHOOL Наталії Могилевської Алевтина Попова.

Наталя Сивак повідомила про те, що 16 травня в Києві  на території Національного комплексу «Експоцентр України» відбудеться масштабний благодійний фестиваль «Мама+Я» для дітей-сиріт.  У Києві цей фестиваль відбудеться вперше, проте традиційним він став у Дніпрі, Запоріжжі, Кропивницькому.

13 років поспіль Фестиваль проводиться для дітей-сиріт, дітей, що позбавлені батьківського піклування, вихованців дитячих будинків та інтернатів, дітей з прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.

«Мама+Я» – це справжній фестиваль творчості та дитинства. Усі діти мають  можливість отримали не лише позитивні емоції, а й багато корисної інформації про світ професій», – зазначила Н. Сивак.

Юлія Жовтяк наголосила на тому, що служба зайнятості долучилася до організації фестивалю, оскільки вважає, що масштабна профорієнтація та профдіагностика  учнів, поінформованість їх батьків про реальну ситуацію щодо затребуваних професій допоможе безпомилково визначитися з майбутнім фахом. 

«Наше завдання – допомогти молоді та школярам з вибором майбутньої професії, зорієнтувати їх на ті спеціальності, які відповідатимуть їх здібностям та потенціалу, а також будуть потрібні роботодавцям, залишатимуться економічно доцільними та затребуваними в майбутньому», –наголосила Ю. Жовтяк.

Під час фестивалю «Мама+Я» спеціалісти відділів профорієнтації центрів зайнятості проведуть профорієнтаційне тестування, а також залучать дітей до участі в численних майстер-класах, щоб познайомити з різноманітними професіями.

Це і декорування капкейків (прикраси з мастики), виготовлення витинанок та паперових квітів, плетення косичок, розпис хною, плетення браслетів із стрічок, виготовлення браслетів з ґудзиків, розпис на нігтях та багато іншого.

Медіа-партнером фестивалю стала Спілка журналістів України. Ліна Кущ анонсувала збір книг та канцелярського приладдя для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. 

Довідково:

Державною службою зайнятості для школярів знято 20 відеороликів про професії, які можна переглянути на офіційному веб-порталі державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua. Така робота сприяє усвідомленому вибору професії в сучасному форматі. 

У минулому році в службі зайнятості запроваджено Інтернет-платформу "Профорієнтація та розвиток кар’єри", її мобільну версію.

Кожен, хто бажає, може безкоштовно пройти комплексний профорієнтаційний тест та тести з діагностики "м’яких навичок".