05.07.2018 | 18:12

Сьогодні, 5 липня, в Києві відбулася настановча зустріч за участю в. о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерія Ярошенка та Надзвичайного та Повноважного Посла Держави Ізраїль в Україні Еліава Бєлоцерковські з кандидатами, які пройшли відбір для працевлаштування в Державі Ізраїль.

«Державною службою зайнятості проводиться робота по виконанню положень міждержавної Угоди про тимчасове працевлаштування українських працівників  у Державі Ізраїль. Зареєстровано та відібрано вже 140 чоловік. Найближчими днями перші 95 осіб, які пройшли усі етапи відбору, відбудуть на роботу до міста Тель-Авів», ‒ зазначив В. Ярошенко.

Як попередньо повідомлялося, можливість тимчасового працевлаштування на ринку праці Держави Ізраїль надана українським громадянам в рамках Угоди, укладеної між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль (ратифікована та набула чинності 16 листопада 2016 року).

Більш детально щодо можливості працевлаштування українських працівників в галузі будівництва в Ізраїлі можна ознайомитися на Інтернет-ресурсі державної служби зайнятості «Єдине соціальне середовище зайнятості» в рубриці «Працевлаштування в Державі Ізраїль», яка постійно оновлюється.