08.11.2019 | 10:36

Очільниця служби зайнятості побувала у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та Харківському міському  центрі зайнятості, провела нараду з керівництвом Харківської обласної служби зайнятості.

«Наразі відбувається перегляд підходів служби зайнятості до роботи з клієнтами. З початку року введено посаду кар’єрного радника, який здійснює індивідуальний супровід безробітного. На Дніпропетровщині вже підводимо висновки пілотування інституту консультанта роботодавця. Однак варто визнати, що інновації та практичні напрацювання, впроваджені Харківською службою зайнятості, мають бути перенесені на загальноукраїнський рівень», -  зазначила О.Макогон.

В навчальному центрі О.Макогон ознайомилась із затребуваними у роботодавців навчальними програмами, обладнанням, яке не уступає передовим виробничим потужностям багатьох підприємств, на яких ведеться підготовка фахівців будівельної галузі, сфери металообробки та легкої промисловості. Поспілкувалась з безробітними та школярами, що відвідували центр з екскурсією, і поділилася профорієнтаційними підходами, які допоможуть зробити правильний кар‘єрний вибір.

Колектив Харківської обласної служби зайнятості презентував власні реалізовані та перспективні інноваційні проєкти – інклюзивний коворкінг для обслуговування клієнтів з інвалідністю, студію дистанційних комунікацій, де ведеться запис відеоуроків для сайту smartjob.com.ua, а також сектор надання послуг для демобілізованих учасників АТО/ООС.

За словами директора Харківського обласного центру зайнятості Володимира Міненка, зміни мають перенести акцент у роботі служби зайнятості  з виплат по безробіттю на активну підтримку працевлаштування, створення нових робочих місць, створення бізнесу безробітними.