13.01.2021 | 16:28

Відбулося підсумкове онлайн-заняття групи слухачів, які навчалися за напрямом «Створення тривимірної графіки у програмі Autodesk 3ds Max» в Рівненському центрі профтехосвіти ДСЗ. Враховуючи карантинні обмеження, освітній заклад організовує навчання та кваліфікаційні атестації в дистанційному форматі. Безробітні Рівного, Рівненського, Здолбунівського, Гощанського районів впродовж 3 місяців навчилися розробляти та моделювати об’єкти, створювати та налаштовувати освітлення сцен і камер, візуалізувати об’єкти та імітувати довкілля, розробляти матеріали, створювати складні системи об’ємних деформацій.

Як коментує викладач Рівненського центру ПТО ДСЗ Андрій Литвин, цю програму випускники зможуть широко використовувати у майбутній роботі з дизайну інтер’єрів, створення тривимірних архітектурних проєктів, комп'ютерних ігор, рекламних роликів тощо. 

Зауважимо, що 3ds Max - графічна система, яка потребує  чималих зусиль для освоєння, але витрати на її вивчення гарантовано і досить швидко відшкодовуються унікальними можливостями, що вона пропонує.

За традицією, у майбутніх дизайнерів підсумкова кваліфікаційна атестація відбулася у форматі презентації створених моделей та коментарів робіт. За словами комісії, група продемонструвала добре розуміння матеріалу та індивідуальний підхід до виконання практичних завдань. Важливо, що в окремих слухачів уже є реальні напрацювання і комунікації із роботодавцями.

Цікаві, на думку педагогів, підсумкові роботи  Катерини Богданець, Ольги Зубкової, Олени Червук та Миколи Кодинця. Слухачі не лише представили свої напрацювання, але й відмінно презентували, емоційно коментували та аргументували кожен крок. Зрештою, кожна робота слухачів заслуговує на увагу та має перспективу.

Слухачі отримали посвідчення про професійне навчання та з новими знаннями працюватимуть в ІТ-сфері .

Якщо і Вас зацікавила інформація про навчання, якщо ви мрієте створювати реалістичні інтер’єри та екстер’єри будинків та автомобілів або бажаєте професійно моделювати об’єкти і створювати спецефекти, зверніться по косультацію:

Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості

м. Рівне, вул. Пирогова, 8,

тел. 0362 68 37 95, e-mail: cpto@cpto.rv.ua