04.11.2019 | 17:41

Служба зайнятості працює на результат, тому прагне надавати послуги високої якості. Підбір персоналу – один з основних її сервісів.

Сучасний ринок праці змінюється стрімко і щоб відповідати його вимогам, у команді служби зайнятості мають працювати висококласні та освічені професіонали. Адже саме кадри визначають – буде надання послуг успішним чи провальним.

Щоб досягати успіхів, команда ДСЗ постійно розвивається. Нещодавно працівники пройшли 48-денний курс навчання в FSR.in.UA - Першій школі рекрутингу в Україні, підвищили рівень своїх знань і  набули практичних навичок з підбору персоналу  для компаній-партнерів ІТ-сфери. Найближчим часом служба зайнятості планує перезапуск системи підбору персоналу. Це питання, зокрема, буде обговорено під час навчального семінару фахівців обласних центрів зайнятості: «Послуги роботодавцям щодо добору працівників з використанням сучасних та ефективних форм роботи», який незабаром пройде в ІПК ДСЗУ.

Команда ДСЗ щиро дякує засновниці Першої школи рекрутингу Ірині Журавльовій за отримані знання та сучасні практичні інструменти, які допоможуть у фаховій підготовці рекрутерів служби.