14.01.2020 | 15:27

Втрата роботи – це досить неприємний процес. Як в цій ситуації не розгубитися? Як максимально пришвидшити своє працевлаштування? Ряд цих та інших питань турбують багатьох працівників районних державних адміністрацій, де триває процес оптимізації.

Не оминули ці питання і Сергія П., який працював в Чернівецькій районній державній адміністрації фахівцем з інформаційних технологій. Проте загартований життям, колишній АТОвець не сидів склавши руки. Зрозумів, що треба діяти, а тим більше, коли доля дає шанс почати нову сторінку професійної кар’єри.

«Коли нас попередили про вивільнення, – каже Сергій, – я зрозумів, що потрібно щось робити вже зараз, не чекаючи дати звільнення. Завдяки тому, що до районної державної адміністрації приходили представники Чернівецької районної філії Вінницького ОЦЗ, я ознайомився з послугами служби зайнятості та актуальними вакансіями району. Отже, я почав шукати роботу та звернувся по допомогу до служби зайнятості».

На момент звернення Сергія до районної філії, фахівці Чернівецької районної філії Вінницького ОЦЗ уже  місяць не могли підібрати кандидатуру в Чернівецький районний суд на посаду фахівця з інформаційних технологій. А Сергій мав необхідні навики і стаж роботи, щоб стати претендентом на цю посаду.

2020-ий рік для Сергія розпочався вже на новій роботі, у новому колективі.

Як працюється на новому місці Сергію? «Чудово. Головне мати бажання працювати, не втрачати надії, самостійно опановувати нові знання і рухатися вперед. А мені є до чого прагнути, бо маю сім’ю, про яку дбаю».