16.09.2019 | 11:49

Харківська обласна служба зайнятості організувала престур до КП «Тролейбусне депо №2». Представники засобів масової інформації та безробітні відвідали екскурсію  підприємством та спільну пресконференцію директора Харківського обласного центру зайнятості Володимира Міненка та директора КП «Тролейбусне депо № 2» Дмитра Липового.

Про це повідомили в Харківському обласному центрі зайнятості.

«Наша співпраця в підборі кадрів триває протягом довгого часу. Регулярно проходять міні-ярмарки вакансій підприємства, зокрема і в онлайн-режимі. Спільно ми організували перший в Україні «Ярмарок вакансій на колесах». Протягом тижня пасажири тролейбусу мали можливість ознайомитися з пропозиціями служби зайнятості щодо роботи. А ще цього року на зворотному боці тролейбусних квитків розміщені  контакти обласної служби зайнятості, за якими можна дізнатися про актуальні пропозиції роботи в регіоні», – пояснив В. Міненко.

За його словами, Тролейбусне депо №2 активно користується можливостями, які надає служба зайнятості в навчанні. На базі навчального центру підприємства 30 безробітних здобули нові професії – водій трамвая та тролейбуса. А 12 працівників змогли підвищити кваліфікацію за ваучерами, які надає служба зайнятості.

«За час співпраці з Харківською обласною службою зайнятості ми створили, реалізували та продумали перспективи за багатьма проєктами, які дали позитивні результати. Служба сьогодні дає можливість шукачам роботи знайти робоче місце або отримати нову професію з гідною заробітною платою», – зазначив директор КП «Тролейбусне депо №2» Д. Липовий.

Наразі підприємство пропонує працевлаштування за такими професіями: водій тролейбуса та кондуктор громадського транспорту.

Під час екскурсії відвідувачі побачили нові тролейбуси, побували в ремонтному цеху, слюсарній майстерні, дізналися про умови роботи, пільги та рівень заробітної плати.  А деякі безробітні відразу зацікавилися вакансіями і виявили бажання отримати направлення у фахівців служби зайнятості на працевлаштування.