22.01.2016 | 10:51

Хмельницька служба зайнятості співпрацює із територіальними управліннями юстиції та докладає максимум зусиль для задоволення їх кадрових потреб. Всього у 2015 році за сприяння служби зайнятості в області було працевлаштовано до різних роботодавців 51 безробітного за професіями юрист та юрисконсульт (наявних вакансій було 53). Загалом на обліку перебувало 275

шукачів роботи за професією юрист.

Про це заявив заступник директора Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Залуський 21 січня 2016 року під час інформаційного заходу, проведеного спільно з Головним територіальним управлінням юстиції в Хмельницькій області.

Захід відвідали понад 60 безробітних, які мають юридичну освіту, серед яких учасники АТО, переселенці та працівники органів внутрішніх справ.

Начальник Головного територіального управління юстиції в Хмельницькій області Віктор Худняк презентував діяльність організації та повідомив про 28 вільних вакансій у юридичній сфері області.

Про основні вимоги до кандидатів та проходження конкурсу на заміщення вакантних посад учасників зустрічі поінформувала начальник відділу кадрів Головного територіального управління юстиції в Хмельницькій області Ірина Яцишина. Вона зазначила, що вся необхідна інформація розміщена на їх сайті (http://justice-km.gov.ua/).

С. Залуський ознайомив присутніх із професійно-кваліфікаційним складом безробітних, зареєстрованих в обласній службі зайнятості, закцентувавши увагу на вакансіях юридичного напрямку.

У рамках заходу керівники обласної служби зайнятості та Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області підписали Меморандум про співпрацю.

По завершенню заходу для представників ЗМІ відбувся брифінг за участю Віктора Худняка та Сергія Залуського.