24.05.2023 | 14:31

Державна служба зайнятості має унікальну пропозицію для ініціативних людей, які готові зробити ще один крок у своєму професійному розвитку - це ваучер на навчання.

Що ж таке ваучер? Хто має право на безоплатне отримання ваучера на навчання? Як отримати документ? Детальніше  тут.

Ми маємо чимало яскравих прикладів того, як ваучер допоміг у реалізації амбітних професійних планів. Ось один із них. Медичні сестри Людмила Цимбал та Світлана Щербина вже тривалий час працюють у дитячому садочку, слідкуючи за здоров’ям маленьких вихованців. Розуміючи відповідальність власної роботи, жінки не раз вдосконалювали свої знання власним коштом.

Відчувши потребу у підвищенні кваліфікації, вони почали шукати варіанти прийнятного навчання. Саме тоді жінки й дізнались про можливість отримання ваучера на навчання від служби зайнятості.

Панянки вирішили скористатися такою нагодою і звернулись за допомогою до фахівців Петриківського сектору Дніпровської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості.

Спеціалісти надали вичерпну інформацію щодо умов отримання ваучера та можливі варіанти навчальних закладів, які навчають за програмою «Медсестринство».

Людмила та Світлана уклали договір для проходження навчання з Дніпровським відділенням післядипломної освіти молодших медичних та фармацевтичних спеціалістів КП «Обласний центр громадського здоров’я» ДОР.

Жінки із задоволенням пройшли навчання, а 5 травня 2023 року отримали документ державного зразка про підвищення кваліфікації.

За більш детальною інформацією з приводу отримання ваучера ви можете звернутися до найближчого центру зайнятості.