11.05.2019 | 16:48

Фахівці з профорієнтації Монастирищенської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості провели інтерактивний профорієнтаційний захід «Подорож у світ професій».

Про це повідомили в Черкаському обласному центрі зайнятості.

«Фахівці служби зайнятості постійно удосконалюють форми та методи профорієнтаційної роботи. Якщо молода людина вагається, якій професії надати перевагу, чи не має уявлення, де працювати після отримання диплома, вона завжди може звернутися до служби зайнятості по допомогу. Старшокласникам допоможемо обрати професію, яка відповідає їх здібностям і нахилам, студентам – знайти підходящу роботу та побудувати успішну кар’єру. А для всіх охочих створити власне відеорезюме в службі зайнятості буде надана фахова допомога», – зазначив директор Монастирищенської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Володимир Левадський.

Учні 8-х класів Опорного закладу "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №5" з радістю долучилися до програми заходу, завзято ставили питання до фахівців різних галузей та брали участь в обговоренні свого професійного майбутнього. Школярам презентували Інтернет-платформу державної служби зайнятості "Профорієнтація та розвиток кар’єри", на якій є можливість пройти онлайн-тестування.

Завдяки інтерактивно-розважальним заходам у форматі вікторин, загадок, кросвордів, складання пазлів та групових змагань команди поринули у світ професій. Під час змагань команди класів продемонстрували свої інтелектуальні здібності, швидкість та креативність.

Також на центральній площі міста відбувся цікавий захід для учнівської молоді – профорієнтаційний КВЕСТ, організований районною філією спільно з КУ «Монастирищенський районний методичний кабінет Монастирищенської районної ради».

6 команд навчальних закладів змагалися за лідерство.

Кожна із команд отримала карту КВЕСТУ та маршрутний лист, за яким на одній із 8-ми станцій (пожежна охорона, відділок поліції, бібліотека, професійний ліцей, служба зайнятості, Товариство Червоного Хреста) повинні були  впродовж 20-ти хвилин якомога краще показати свої знання та навички. Зрештою, після тривалої та заповзятої боротьби, найбільшу кількість балів отримала команда «Люди X» Опорного закладу "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №5".