14.01.2021 | 14:26

Уже три роки минуло відтоді, як Олег Кукурудза, за сприяння Славутської міськрайонної філії Хмельницького ОЦЗ, започаткував власну справу та успішно займається бджільництвом, поступово розширюючи напрямки своєї діяльності.

Як все починалося? Захищаючи кордони країни на сході, думка щодо започаткування власної справи не полишала Олега. Тому коли хлопець повернувся додому, відразу вирішив втілити у життя давню мрію та поєднати своє хобі з реальною можливістю заробітку.

Перебуваючи на обліку як безробітний, молодий чоловік відвідував семінари, спрямовані на розвиток підприємницьких ініціатив, пройшов навчання, успішно захистив бізнес-план та отримав одноразову виплату допомоги по безробіттю для започаткування власної справи.

Свій бізнес Олег розпочав із виготовлення вуликів та рамок для вуликів. Виготовивши 17 будиночків для бджіл, розмістив їх у мальовничому місці на околиці міста Славути. 

Предметом гордості підприємця є закладений ним сад, на території якого розташований власноруч змайстрований апібудиночок для надання послуг з апітерапії та масажу. Окрім бджільництва,  підприємець також займається і торгівельно-посередницькою діяльністю, а саме - реалізує продукти харчування.

Нині колишній безробітний активно співпрацює з Славутською міськрайонною філією Хмельницького обласного центру зайнятості, але вже як роботодавець. Протягом останнього року декілька безробітних були успішно працевлаштовані до підприємця на роботу.