08.07.2019 | 18:15

Днями в Хмельницькому відбулася пресконференція директора Хмельницького обласного центру зайнятості Сергія Черешні на тему: «Кар’єрні радники – нові підходи в роботі державної служби зайнятості».

Очільник обласної служби зайнятості зосередив увагу присутніх журналістів на досягненнях, інноваційних технологіях та сучасних сервісах, які використовуються в роботі з клієнтами.

З початку 2019 року  в державній службі зайнятості запроваджено інститут кар’єрного радника. Відповідно до нововведень функції фахівців, які обслуговують клієнтів, розділено на «реєстраторів» та «кар’єрних радників». Реєстратори здійснюють оперативний підбір роботи, проводять первинне профілювання, тобто оцінюють можливості працевлаштування громадян на основі їх особистісних та професійних характеристик. А в разі неможливості підбору підходящої роботи – спрямовують до кар’єрних радників.

«Кар’єрні радники – це ті фахівці, які здійснюють супровід клієнтів під час перебування на обліку в службі зайнятості до моменту працевлаштування. Вони допомагають клієнтам приймати оптимальні рішення, аби особа якнайшвидше повернулася на ринок праці», – наголошує С. Черешня.

Для найбільш ефективного пошуку працівників для потреб роботодавців Хмельницька обласна служба зайнятості використовує метод рекрутингу. Фахівці здійснюють пошук вакансій та потрібні кадри з використанням усіх доступних методів та джерел пошуку.

Також під час зустрічі з журналістами С. Черешня розповів про результати діяльності Хмельницької обласної служби зайнятості за І півріччя 2019 року та  виділив пріоритетні завдання  до кінця року, зокрема, запровадження інституту консультанта роботодавця.

Насамкінець він зауважив, що обласна служба зайнятості і надалі буде відкритою для всіх клієнтів, покращуватиме свої сервіси  і забезпечуватиме гідною роботою кожного українця.