13.11.2019 | 10:25

Другий день візиту директора Державного центру зайнятості Ольги Макогон на Криворіжжі розпочався з відвідування одного із найбільших металургійних підприємств України – ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Своє знайомство з підприємством делегація державної служби зайнятості розпочала з Музею ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», який зберігає 85-річну історію створення і розвитку металургійного гіганта України.

Автобусна екскурсія дозволила учасникам оглянути промислове містечко, площа якого майже дорівнює площі Парижа, та наживо побачити цехи металургійного виробництва.

На другому етапі візиту відбулось засідання «круглого столу» за участю заступника генерального директора ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Олександра Іванова, технічного директора Гірничого департаменту Андрія Левицького та в.о. директора з персоналу Юлії Чермазович.

Під час засідання відбувся конструктивний діалог з представниками підприємства та були обговорені подальші плани щодо укомплектування кадрів службою зайнятості в рамках проєкту Консультанта роботодавця.

Ольга Макогон висловила своє захоплення від побаченого на підприємстві, підкреслила важливість встановлення індивідуальних контактів служби зайнятості та роботодавців. Вона подякувала керівництву ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» за організовані тренінги для фахівців Дніпропетровської обласної служби зайнятості на базі Університету АрселорМіттал та запропонувала поширити цей досвід при подальшому навчанні фахівців служби.

Присутні обговорили шляхи подальшої співпраці та висловили впевненість в успішній реалізації проєктів Стратегії розвитку Державної служби зайнятості.

До відома: Потужне підприємство«АрселорМіттал Кривий Ріг»  забезпечує  роботою майже 20 тисяч краян і є надійним соціальним партнером служби зайнятості. Досвід організації літньої зайнятості для учнів і студентів на підприємстві став прикладом профорієнтаційної роботи серед молоді міста в рамках укладеної угоди про співпрацю між ПАТ «АМКР» та Криворізьким МРЦЗ.