25.02.2021 | 16:48

З початку 2021 року кількість вакансій, заявлених роботодавцями до Державної служби зайнятості, становила понад 133 тис. одиниць.

Які ж професії були найпопулярнішими у січні-лютому 2021?

Найчастіше роботодавці шукали кваліфікованих робітників з інструментом - швачок, електромонтерів, електрогазозварників, слюсарів-ремонтників, слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів, монтерів колії, слюсарів аварійно-відбудовних робіт, пекарів та мулярів.  

Також популярними  на ринку праці є вакансії для робітників з обслуговування. експлуатації та устаткування машин -  водіїв, (водіїв тролейбуса та трамвая), трактористів, токарів, операторів заправних станцій, операторів (машиністів) котельної, машиністів екскаватора, водіїв навантажувача, машиністів крана, дорожніх робітників. 

Незмінним є попит на професіоналів – учителів та вихователів, провізорів, інспекторів та  інженерів, економістів, лікарів,  музичних керівників та психологів.

До топ 5 запитів від роботодавців належать також пропозиції для працівників сфери торгівлі та послуг - продавців, кухарів, охоронників, перукарів, офіціантів, а також - для некваліфікованих працівників. Йдеться про кур’єрів, підсобних робітників, вантажників, кухонних робітників, прибиральників та двірників. 

Нагадуємо, усі вакансії - на сайті служби за посиланням: https://www.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy

 Пропозиції оновлюються щодня.