07.02.2019 | 16:31

06 лютого 2019 року в  Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості України для фахівців служби зайнятості відбулася відкрита лекція ректора українського філіалу Міжнародного інституту розвитку інтелекту професора Парк Сунг Су на тему: «Важливість Mind-освіти. Досвід Південної Кореї».

У заході взяли участь заступники Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Юлія Жовтяк та Ольга Макогон.

«Через якісну Mind-освіту кожна людина має можливість змінити свій рівень знань та мислення задля самореалізації та щасливого життя. Адже без позитивних думок ані сім’я, ані країна не зможуть стрімко змінюватися», – зазначив Парк Сунг Су.

Основною метою інтерактивного навчання було донесення до слухачів меседжу про важливість позитивного мислення та світосприйняття, інтелектуального розвитку та прагнення людини до професійного успіху. Присутнім пропонувалося подумати над способом побудови та досягнення власної мрії, виокремити у своєму щоденному побуті те, що дійсно є важливим. Особливо вразили присутніх приклади із життя відомих людей, які, незважаючи на фізичні вади та життєві перешкоди, досягли високих результатів. Йшлося, зокрема, про Ніка Вуйчича та Андреа Бочеллі.

Родзинкою заходу стало зворушливе виконання українських пісень у виконанні корейського молодіжного гурту.

«Дякуємо організаторам за змістовну лекцію, адже теми, розкриті сьогодні, дуже важливі. Такі зустрічі виховують правильне мислення, позитивно впливають на свідомість, а також допомагають людям знайти себе в соціумі та вдало працевлаштуватися», – наголосила Ю. Жовтяк.