01.06.2016 | 17:06

1 червня у рамках Міжнародного дня захисту дітей керівництво Державної служби зайнятості, Фонду соціального захисту інвалідів міста Києва, Української асоціації підприємств легкої промисловості «Укрлегпром», представники «Текстиль-Контакт» та бізнесу провели захід для дітей працівників Центрального апарату ДСЗ, Київського міського та обласного центрів зайнятості.

Свято відвідали 30 діток від 2 до 14 років, для яких організували конкурс малюнків на тему «Моя майбутня професія». Усі учасники конкурсу отримали подарунки. Також діти переглянули відеоролики про різні професії.

«Сьогодні, як ніколи, ми розуміємо, що майбутнє України залежить від дітей, їх сприйняття світу та жаги до розвитку. Це майбутні науковці, медики, інженери та агрономи. 1 червня кожен з нас має зробити для своєї дитини невелике свято. А найбільшої уваги потребують дітки, які не мають

достатньо батьківської турботи. Тому закликаємо усіх небайдужих долучитись, за можливості, до цього свята та подарувати його тим, хто у достатній мірі не може відчути на собі батьківської турботи. Ми маємо звернути увагу на проблеми і потреби маленьких українців, щоб зрозуміти їхні бажання і побачити, ким вони хочуть бути у майбутньому, щоб послухати дітей та інколи в них повчитися», – зазначив в.о. Голови Державної

служби зайнятості Сергій Кравченко.

Також 3 червня Сергій Кравченко разом із народними депутатами, представниками держустанов та бізнесу відвідають дитячий будинок сімейного типу «Наші діти».