26.11.2019 | 17:52

Днями в Університеті Короля Данила, що в  Івано-Франківську,  відбувся молодіжний форум «Живи та працюй в Україні», учасниками  якого стали понад 200 студентів міста та щонайменше 900 учнів шкіл Прикарпаття.

Про це повідомили в Івано-Франківському обласному центрі зайнятості.

Захід організували  Івано-Франківський обласний центр зайнятості спільно з Департаментом освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА, а також Університетом Короля Данила.

Упродовж першого дня роботи форуму студенти ознайомилася з актуальними вакансіями, які представили роботодавці міста,  а також пройшли свої перші співбесіди.

Фахівці #Команди_ДСЗ під час нетворкінгу розповіли, як написати ефективне резюме, як налаштуватися на співбесіду, які існують джерела пошуку роботи. Профорієнтатори служби провели онлайн-тестування #softskills, для того, аби визначити комунікабельність, лідерські якості, уміння працювати в команді кожного учасника.

Рекрутери обласної служби зайнятості розповіли студентам про нові напрямки роботи служби, зокрема, про запуск каналу в Телеграмі (Hr-центр Прикарпаття), де щоденно оновлюється інформація про актуальні вакансії Івано-Франківщини.

Другий день форуму запам’ятався квест-грою «Країна професій», а також фотоконкурсом «Живи та працюй в Україні».

«Вибір професії – найважливіший вибір у житті молодої людини. Сьогоднішній форум допоможе обрати саме той професійний шлях, який буде приносити вам і моральне, і матеріальне задоволення, а також обрати навчальний заклад, що дасть відповідний рівень освіти. Адже саме тут ви маєте можливість побачити і «відчути» популярні професії на ринку праці Прикарпаття», – зазначив очільник обласної служби зайнятості Василь Цимбалюк.

Учні з 45-ти шкіл Прикарпаття мали можливість взяти участь у майстер-класах, які знайомили  різноманітними  професіями, а їх було аж 50! Навчальні заклади регіону презентували свої напрямки підготовки на 23 локаціях форуму. Під час онлайн-голосування  на найкращу презентацію вишу перемогу здобув  Івано-Франківський національний медичний університет.

Молодіжний форум «Живи та працюй в Україні» переконливо доводить, що здобути освіту на батьківщині є де, а успішно працевлаштуватися за спеціальністю неодмінно допоможе служба зайнятості.