12.01.2021 | 16:52

Наполегливість та прагнення професійної самореалізації – ці риси об’єднують всіх наших клієнтів, які реалізували свій підприємницький потенціал за підтримки служби зайнятості.

Навесні минулого року до П’ятихатської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості звернувся лікар-стоматолог Ігор з 11-річним досвідом роботи. Безробітний потребував допомоги в працевлаштуванні, адже посаду, яку він обіймав, скоротили.

Під час співбесіди з кар’єрним радником виявилося, що підходящої вакансії для пана Ігоря не було. До того ж процес пошуку роботи ускладнювався тим, що чоловік мав третю групу інвалідності.

Але прагнення якнайшвидше відновити медичну практику було сильнішим за обставини. Тож фахівці Філії запропонували йому отримати одноразову допомогу по безробіттю для започаткування власної справи.

Ігор успішно захистив бізнес-план «Організація стоматологічного кабінету» та зареєструвався як фізична особа-підприємець за видом діяльності: «Стоматологічна практика».

Новий 2021 рік Ігор зустрів вже у статусі підприємця.

Наразі колишній безробітний орендує приміщення, працює за фахом, виконує роботу, яка йому подобається і не шкодить здоров’ю.

«Для мене робота за фахом – це самореалізація та задоволення від результату, який, на відміну від багатьох інших професій, можна побачити досить швидко», – каже Ігор.