19.11.2020 | 16:18

 

Аграрний сектор є однією з провідних галузей економіки Вінниччини. Цей рік став випробувальним і для сільського господарства нашої країни. Незважаючи на карантинні обмеження, сільськогосподарські підприємства здійснювали свою діяльність, бо земля, погодні умови, посівна, збирання врожаю - чекати не можуть. Сьогодні є безліч прикладів, коли попри економічні негаразди, підприємства розвиваються, створюють робочі місця, підтримують соціальну сферу, а отже, і якість життя у селах.

Томашпільська районна філія Вінницького ОЦЗ активно співпрацює з багатьма сільськогосподарськими підприємствами району щодо укомплектування робочих місць, організації професійного навчання, тимчасової зайнятості. 

Серед них  - ТОВ «Агрокомплекс «Зелена долина» - багатогалузевий виробничий комплекс, з яким служба зайнятості співпрацює з 2004 року. Підприємство має в обробітку 25 тисяч гектарів землі, цукровий завод, хлібоприймальне підприємство, комбікормовий цех, 5 тваринницьких комплексів. Агрокомплекс використовує високотехнологічну техніку та обладнання для вирощування зернових та технічних культур, має власні потужності для переробки та реалізації своєї продукції на внутрішніх та зовнішніх ринках.

Під час сезону агропромисловий комплекс «Зелена долина» забезпечує роботою багатьох жителів району. Так, протягом січня - жовтня 2020 року у ТОВ АК «Зелена долина» працевлаштовані 355 мешканців Томашпільщини, найбільше за такими професіями: тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, підсобний робітник та водій автотранспортних засобів.

Пишаємось багаторічною співпрацею з підприємством та дякуємо за довіру в підборі персоналу.