10.06.2021 | 10:50

Нещодавно за направленням Черкаського міського центру зайнятості на підприємстві ТОВ «Еверс» розпочала навчання група за професією «Швачка». Навчання триває за дуальною формою на базі ДНЗ «Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів». На замовлення роботодавця підібрано 15 слухачок з числа безробітних.

Для набуття практичного досвіду слухачами на підприємстві створені відповідні умови для навчання. Облаштований окремий навчальний клас, забезпечений усім необхідним обладнанням для проходження теоретичного курсу навчання, та цех для проходження практичних занять.

«Ефективність та результативність навчання безробітних за дуальною формою гарантована, адже вона передбачає врахування особливостей та специфіки виробництва, а весь навчальний процес супроводжують досвідчені наставники від роботодавця. Поєднання отриманих теоретичних знань з практичним досвідом роботи на виробництві дає змогу безробітному адаптуватися на робочому місці, а роботодавцю - отримати кваліфікованого фахівця», - зазначає директорка Черкаського міського центру зайнятості Оксана Щербак.

Державна служба зайнятості, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, організовує професійне навчання зареєстрованих безробітних на замовлення роботодавця. Дуальна система навчання передбачає поєднання навчання та стажування на підприємстві. Теоретичний курс навчального плану проходить на базі освітньої установи, а виробнича практика – безпосередньо на підприємствах, які замовляють підготовку працівників.