28.11.2019 | 15:34

Ще в першій декаді листопада фахівці Самбірського міськрайонного центру зайнятості організували зустріч з працівниками райдержадміністрації, котрих попередили про ймовірне вивільнення внаслідок децентралізації та зміни організаційної структури органів державної влади.

Мета діалогу – поінформувати співробітників РДА про перспективи працевлаштування на локальному та суміжних ринках праці, а також розповісти їм про заходи, які будуть вжиті службою зайнятості задля пом’якшення напруги під час скорочення та забезпечення роботою кожного ще до моменту припинення трудових відносин.

Під час зустрічі з працівниками РДА було озвучено базу вакантних посад і наголошено: щоп’ятниці в приміщенні райдержадміністрації спеціалісти центру зайнятості надаватимуть всім охочим фахові консультації. Усім присутнім фахівці центру рекомендували заповнити  анкети та пройти профдіагностичне тестування, аби пошук роботи проводився індивідуально для кожного працівника – із врахуванням професійного досвіду, рівня кваліфікації, побажань.

Проведена превентивна робота завершилася гарним результатом. Почувши від посадовців ЦЗ інформацію про те, що у Самбірській квартирно-експлуатаційній частині пустує місце юрисконсульта, одна із працівниць РДА – О. Левицька – одразу вирішила скористатися слушною пропозицією. Спеціалісти ЦЗ домовилися з керівництвом КЕЧ про зустріч з претенденткою. Як з’ясувалося згодом, кваліфікаційне інтерв’ю з начальником Самбірської КЕЧ завершилося рішенням про працевлаштування. Ось так завдяки службі зайнятості жінка знайшла свого роботодавця, не очікуючи запланованої дати вивільнення.