26.09.2019 | 16:31

25 вересня в  Одеському головпоштамті зібралися роботодавці міста та шукачі роботи. На Ярмарку вакансій «Перспектива» презентували різноманітні вакансії, проводили співбесіди та розглядали резюме.

Про це повідомили в Одеському обласному центрі зайнятості.

Майже 60 підприємств, установ та організацій пропонували відвідувачам понад 2000 вільних робочих місць за широким спектром професій та спеціальностей, гарантуючи офіційне працевлаштування та соціальний пакет.

Система роботи ярмарку багаторівнева: якщо шукач не знайшов роботу на підприємствах, що представлені на ярмарку, його наступний крок – звернення до спеціалістів відділу рекрутингу центру зайнятості. Саме рекрутери пропонували відвідувачам Ярмарку понад 5 тисяч вакансій в області та майже 2 тисячі в Одесі.

Активними були й роботодавці, які розповіли шукачам роботи  про специфіку діяльності підприємства, перспективи його розвитку, рівень заробітної плати, соціальні гарантії для найманого персоналу. А пропонували роботу одеситам та гостям міста ТОВ  «МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ «ОДЕСА», Одеська філія Державного підприємства «Адміністрація морських портів України» (адміністрація Одеського морського порту), ТОВ «Сандора» (PepsiCo), «Нова лінія» та багато інших підприємств та організацій.

На відкритті Ярмарку «Перспектива» директор Одеської обласної служби зайнятості Сергій Гаценко зазначив: «Сьогодні ярмарки проходять одночасно в кожному районі області. Понад 300 роботодавців регіону презентують свої підприємства, пропонують вакансії та мають можливість створити кадровий резерв на майбутнє. Ми переконані, що ярмарок вакансій – найшвидший і найефективніший спосіб допомогти зацікавленим сторонам зустрітися».

Під час ярмарку пройшла попередню співбесіду та отримала пропозицію роботи переселенка з Донецьку Лілія М. Жінка переїхала до Одеси ще в 2015 році, але постійної роботи так і не знайшла. Лілія має інвалідність, тому дуже хвилювалася, як сприйме її майбутній роботодавець. Але дізнавшись про ярмарок вакансій, вирішила спробувати працевлаштуватися. «Атмосфера, що панує тут зараз, допомогла мені перебороти себе, навіть з’явився азарт. А якщо хто-небудь інший отримає мою роботу?» – каже Лілія.

 Не можна не згадати про майстер-класи від Одеського центру професійно-технічної освіти (ЦПТО ДСЗ). Викладачі та слухачі презентували спеціальності кондитера, електрогазозварника, перукаря, манікюрника, сантехніка, касира банку, електромонтажника, а також розповіли про можливість професійного навчання в Одеському ЦПТО.

Довідково: Завдяки налагодженій співпраці з роботодавцями в 2019 році Одеська обласна служба зайнятості вже працевлаштувала 21 000 осіб, 5 600 проходили професійне навчання, 6 800 брали участь у тимчасових роботах, 39 безробітних започаткували  власну справу.

Послугами служби зайнятості з питань укомплектування робочих місць скористалися 6 500 роботодавців. Заявлено до служби 35 000 вакансій, з них 20 000  укомплектовано.