11.01.2020 | 09:27

«Чи я здатна впоратися? Що буде далі? Де шукати роботу» – усе частіше подібні питання виникали в пані Лариси, яку в листопаді 2019 року попередили про вивільнення у зв'язку оптимізацією районних державних адміністрацій.

Свого часу пані Лариса закінчила приватний вищий навчальний заклад «Кіровоградський інститут регіонального управління та економіки», де навчалася за спеціальністю «облік і аудит» та отримала кваліфікацію «бухгалтер». Працюючи в управлінні соціального захисту населення Компаніївської райдержадміністрації головним спеціалістом по виплаті грошових компенсацій, жінка зарекомендувала себе сумлінним працівником постійно підвищувала професійний рівень.

Під час спілкування з кар’єрним радником, з метою максимально швидкого підбору роботи, було складено індивідуальний план надання послуг. Результат не забарився – пані Ларисі підібрано роботу та направлено на працевлаштування у ПрАТ «Кіровоградобленерго» Компаніївський РЕМ на посаду техніка.

За словами директора районної філії обласного центру зайнятості Юрія Орленка, питання працевлаштування пані Лариси вдалося вирішити спільними зусиллями: жінка була налаштована на активний пошук місця роботи, у свою чергу районна філія та роботодавець у цьому їй всіляко сприяли.

 «Щиро дякую команді районної філії обласного центру зайнятості за наданий мені шанс змінити своє життя і направити його в нове русло, за можливість отримати роботу з гідним заробітком. Мене завжди надихали в житті дві речі – люди, які готові допомогти, та можливість створювати щось нове», – відгукується пані Лариса.

Саме такі історії успіху людей надихають інших вивільнюваних працівників бути сміливими, рішучими та не втрачати віри у майбутнє.