23.10.2019 | 11:22

Днями в Херсоні стартував  інноваційний проєкт з профорієнтації учнівської молоді «ПрофіJUMP» – «стрибок у професію». Захід проводиться з ініціативи Херсонського обласного центру зайнятості і ТОВ «Спортивний сімейний комплекс JUMP PARK».

Про це повідомили в Херсонському обласному центрі зайнятості.

Проєкт має на меті допомогти кожній дитині правильно обрати майбутню професію. Адже від цього важливого вибору залежить реалізація її здібностей, умінь і  талантів, можливість у майбутньому будувати кар’єру, почуватися затребуваним спеціалістом. Ідеально, коли в обраній професії поєднано все вище згадане!

«Світ професій неосяжний, але, щоб обрати саме свій фах, потрібно з ним попередньо познайомитися, вивчити власні здібності, а також дізнатися, яких спеціалістів сьогодні бракує на ринку праці. Тільки поєднання таких складових зробить вибір вдалим та ефективним», – зазначає заступник директора Херсонського обласного центру зайнятості  Наталія Португальська.

Перший «стрибок у професію» здійснили восьмикласники Херсонської школи №4 та Кізомиської школи Білозерського району.  Хлопці й дівчата спробували себе в ролі кухарів та офіціантів.

Перший майстер-клас для школярів провів старший кухар JUMP PARKу Ілля Романовський: дітям запропонували одягти фартухи і приготувати справжню піцу «Маргарита». Школярі не лише впоралася з приготуванням напівфабрикату, але й спекли піцу. Результат майстер-класу – справжня смакота – 46 «Маргарит»!

На черзі – другий майстер-клас – презентація професії «Офіціант-бармен». Вікторія Соколова  – вправний майстер саме цієї справи – розповіла про особливості сервірування столу, а також провела між командами дівчат і хлопців змагання.

Усього ж до проєкту, який триватиме аж до 11 листопада, долучаться 440 учнів – переважно із сільської місцевості Білозерського і Олешківського районів Херсонщини.