12.11.2019 | 12:46

 Директор Державного центру зайнятості Ольга Макогон з робочим візитом відвідала Дніпропетровщину, яка стала «стартом» впровадження пілотного проєкту інститут консультанта роботодавця.

У Криворізькому міськрайонному центрі зайнятості очільниця служби зайнятості підбила підсумки пілотного проєкту інститут консультанта роботодавця та взяла участь у засіданні круглого столу з провідними роботодавцями міста за участю голови Криворізької міської ради Юрія Вілкула.

Фахівці Дніпропетровської обласної служби зайнятості розповіли, як відбувалась реалізація проєкту в регіоні та поділилися своїми здобутками у впровадженні пілоту.

Протягом трьох місяців, які тривав пілот проєкту, відбулися позитивні зміни, які свідчать про покращення обслуговування роботодавців Дніпропетровщини. «Ми пересвідчилися, що за час реалізації пілоту зріс рівень укомплектування вакансій та забезпечення роботодавців необхідними працівниками. Виросла взаємна відповідальність консультантів роботодавця та кар’єрних радників щодо забезпечення роботодавців кваліфікованими кадрами», – зазначає директор Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторія Кузнецова.

Під час круглого столу учасникам презентували стратегією розвитку державної служби зайнятості, результати взаємодії з великим підприємствами Криворіжжя та обговорили основні завдання щодо забезпечення зайнятості в Україні.

За словами О. Макогон, мета впровадження проєкту полягає в розширенні можливостей у наданні послуг роботодавцям з урахуванням специфіки підприємницької активності регіону, особливостей розвитку місцевого ринку праці та загального балансу між попитом і пропозицією робочої сили.

Міський голова Кривого Рогу зі свого боку зазначив: «Наша мета – зробити наше місто ще кращим, тому ми очікуємо позитивних результатів від реалізації новітніх технологій служби зайнятості на нашій криворізький землі».

«Наразі на Дніпропетровщині вже підбито підсумки пілотування проєкту інститут консультанта роботодавця. Варто визнати, що практичні напрацювання у впроваджені проєкту мають бути перенесені на загальноукраїнський рівень. Ми повинні сформувати унікальну, якісну та найбільшу базу вакансій легальної роботи в Україні, спростити процеси комунікації з роботодавцями за допомогою зручних електронних сервісів. Наше завдання – виступити головним гравцем на ринку праці у сфері надання послуг з працевлаштування населенню та укомплектування потрібними кадрами роботодавців», – підсумувала О. Макогон.