оп
11.02.2019 | 16:04

Днями заступник Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Ольга Макогон взяла участь у засіданні Комітету з питань управління людськими ресурсами, яке відбулося в приміщенні Американської торгівельної палати в Україні.

Зустріч проводилась за участю керівників компаній – членів палати і була присвячена обговоренню концепції нового Закону «Про розвиток ринку праці та активізацію зайнятості», а також ініціатив державної служби зайнятості, які плануються до впровадження у 2019 році.

О. Макогон розповіла присутнім про стратегічні плани в діяльності служби зайнятості на поточний рік та найбільш актуальні аспекти реформування системи зайнятості в Україні. Зокрема, мова йшла про запровадження інституту кар’єрного радника, основним завданням якого є повернення безробітного до трудової діяльності.

На завершення зустрічі  представники Американської торгівельної палати України подякували державній службі зайнятості  в особі О. Макогон за відкритий діалог і готовність до співпраці.

Довідково:

У рамках здійснення модернізації та з метою сприяння продуктивній зайнятості з січня 2019 року в службі зайнятості запроваджено інститут кар’єрного радника. В цьому напрямку служба зайнятості активно співпрацює з Проектом МОП «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні».

Кар’єрні радники є індивідуальними консультантами осіб, які шукають роботу, та зареєстрованих безробітних у пошуку роботи, плануванні кар’єри та підвищенні конкурентоспроможності на ринку праці, зокрема через залучення до професійного навчання. Вони забезпечують супровід безробітних від дня звернення до центру зайнятості до факту працевлаштування.