10.06.2021 | 14:05

Продовжуючи плідну роботу в напрямку «пошукач-рекрутер-роботодавець», фахівці Черкаського міського центру зайнятості поділилися історіями тих, хто знайшов бажану роботу, скориставшись послугами рекрутерів.

Маючи освіту вчителя біології, черкащанка Оксана Чорноус тривалий час працювала з дітьми. Однак життєві обставини склалися так, що Оксана Чорноус залишилася без  роботи. Знайти нову роботу їй допомогли рекрутери центру зайнятості, які запропонували вакансію в одній із місцевих шкіл. Після вдалої співбесіди з роботодавцем, жінка отримала роботу вчителя (групи продовженого дня) в Черкаській спеціалізованій школі № 13.

Нині, Оксана Чорноус з вдячністю згадує про сприяння її працевлаштуванню та ділиться враженнями про нове робоче місце: «Нова шкільна програма націлена на творчий розвиток особистості і тому більшість часу з дітьми приділяється бесідам і розвитку творчих здібностей, – зауважує пані Чорноус. – Хочеться також висловити слова вдячності фахівцям центру зайнятості, особливо рекрутерам, які професійно підходять до своєї справи і допомагають людям отримати саме ту роботу, до якої лежить душа».

Завдяки злагодженій роботі рекрутерів, Черкаський Центр комплексної реабілітації для людей з інвалідністю «Жага життя» отримав кваліфікованого психолога в особі Олени Белоцерковної. Жінка тривалий час працювала психологом в Сімферопольському дельфінарії.

Центр «Жага життя» займається інтеграцією людей з інвалідністю, зокрема дітей, в активне суспільство, дитячі колективи, готуючи їх до життя за межами інтернатних установ. Повнолітнім особам з інвалідністю допомагають здобути елементарні професійні навички, а батькам молодих людей з інвалідністю – звільнитись від цілодобового нагляду за дітьми з метою можливого працевлаштування та виходу їх з категорії державних утриманців.

Юрист за освітою Марина Стиранець, яка має 10-річний стаж державної служби, звернулася до центру зайнятості після скорочення з попереднього місця роботи. Свою допомогу пані Марині запропонували рекрутери, які на той час отримали замовлення на підбір претендентів на вакансію «спеціаліст державної служби» від Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області. Пройшовши всі етапи відбору, жінка успішно працює спеціалістом на прийомі громадян. «Робота цікава, я постійно знаходжусь серед людей, намагаюсь максимально якісно надавати послуги людям», – ділиться враженнями від роботи працевлаштована громадянка.

Наступна історія про Юлію Грінчук, яка завдяки співпраці Черкаського міського центру зайнятості з Відокремленим підрозділом «Черкаська ТЕЦ» Приватного акціонерного товариства «Черкаське хімволокно» знайшла роботу бухгалтера. Жінка поділилася власним досвідом пошуку бажаної роботи: «Працюючи разом з юристами, беру участь в досудовій роботі. Це для мене нова, цікава справа», – розповідає жінка про набутий досвід і висловлює вдячність рекрутерам ДСЗ.

Завдяки таким історіям довіра до рекрутерів зростає. Пошукачі завжди можуть розраховувати на індивідуальний підхід, підтримку та допомогу в процесі пошуку роботи, а роботодавці – на якісний і швидкий підбір кандидатів для укомплектування вакансій.