26.07.2021 | 11:18

21-22 липня Державним центром зайнятості було організовано підвищення кваліфікації 11 педагогічних працівників чотирьох центрів професійно-технічної освіти ДСЗ з відпрацювання практичних навичок за програмами енергоефективності.

Захід реалізовано в рамках Меморандуму за проєктом «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що виконується GIZ за дорученням уряду Німеччини.

Наталія Олійник, консультант проєкту «Професійні кваліфікації» GIZ GmbH, зазначила, що реалізація цієї програми спрямована на розширення можливостей здобуття дорослими людьми сучасних професійних навичок з виконання робіт з енергоефективності.

Людмила Василега, начальник управління професійного навчання та професійної орієнтації Департаменту реалізації політики зайнятості ДЦЗ, наголосила на важливості створення можливостей для здобуття часткових кваліфікацій, затребуваних роботодавцями. 

Педагогічні працівники Львівського, Рівненського, Одеського та Харківського центрів профтехосвіти ДСЗ отримали можливість використання дистанційних курсів за програмами навчання «Ізолювальник з термоізоляції», «Спеціаліст з монтажу пласких покрівель», «Монтажник віконних та дверних конструкцій», «Передові системи термомодернізації будівель і споруд» та набути практичні навички виконання основних видів робіт на базі ТОВ «С.І.Т.Е.К.», REHAU, ТОВ «Світондел», ТОВ «Henkel Bautechnik Ukraine».

Маємо надію, що співпраця служби зайнятості та роботодавців у рамках організації професійного навчання, зокрема й за дуальною формою освіти, підвищення кваліфікації викладачів та майстрів виробничого навчання забезпечить високу якість  знань та їх відповідність потребам ринку праці.