02.06.2016 | 17:25

1 червня у Миколаєві обласна служба зайнятості провела загальноміську інформаційно-просвітницьку акцію «День соціального партнерства». Захід було проведено з метою інформування громадськості про соціальні послуги і державні гарантії.

«Дедалі більше людей цікавляться можливістю отримання соціальних послуг та правовими нормами у сфері зайнятості. Тож служба зайнятості спільно із соціальними партнерами постійно проводить подібні акції для жителів Миколаївщини», – зазначив в. о. директора Миколаївського обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько.

Під час заходу усі бажаючі мали змогу отримати консультації фахівців служби зайнятості щодо соціальних послуг та законодавства у сфері зайнятості тощо. Також присутнім розповіли, можливість пройти професійне навчання, стажування на робочому місці, започаткування власного бізнесу, отримання ваучера на навчання, а також про наявні вакансії та переваги служби за контрактом у Збройних Силах України.

Роботодавці Миколаєва представили шукачам роботи понад 900 вакансій.

Молоді люди, які лише обирають майбутню професію, за бажанням пройшли експрес-тестування на виявлення професійних нахилів та здібностей.

Також школярі могли проконсультуватись із психологом щодо вибору професії, а ще – переглянути довідник навчальних закладів Миколаївської області.

З нагоди відзначення Дня захисту дітей наймолодші жителі міста малювали свою майбутню професію, після чого відбулась виставка малюнків.

Під час акції інформаційно-консультаційні послуги також надавали фахівці Департаменту соціального захисту населення ОДА, Департаменту праці та соціального захисту населення міськвиконкому, обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів, Головного управління ДФС у Миколаївській області, управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Миколаївській області, управління державної праці у Миколаївській області, обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, обласного військового комісаріату та обласної громадської організації волонтерів.