29.03.2018 | 15:35

Сьогодні, 29 березня, в столиці відбулося підписання тристоронньої Угоди про партнерство та співпрацю, метою якої є реалізація в чотирьох регіонах України, а саме – в Закарпатській, Львівській, Рівненській та Херсонській областях профорієнтаційного проекту  для школярів «ПрофіКемп».

Від державної служби зайнятості Угоду підписав в. о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко, від  Національної бібліотеки України для дітей – Генеральний директор  Алла Гордієнко, від Міністерства освіти і науки України – директор Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Юрій Кононенко.

«Одним із пріоритетів у роботі служби зайнятості є профорієнтація населення, а в першу чергу – молоді. Нам потрібно і надалі удосконалювати методи професійної діагностики молодих людей, щоб вони могли визначити схильності до тієї чи іншої професії. Це потрібно для того, щоб в майбутньому правильно обрати свій професійний шлях», – зауважив В. Ярошенко.

         Він також зазначив, що основним завданням проекту є формування у молоді відповідального ставлення до своєї професійної кар’єри, адже саме вибір професії є одним із найважливіших рішень у житті людини. Кожна молода людина повинна правильно побудувати свій життєвий шлях аби мати задоволення від праці на користь людям і країні, в якій живеш.

Довідково:

Проект «ПрофіКемп» бере свій початок з Херсонщини, де у травні 2016 року почав діяти проект з профорієнтації для школярів «Обласний профіквест: «В долонях степу і Дніпра».

Проект був започаткований обласним центром зайнятості спільно з Херсонською обласною бібліотекою для дітей ім. Дніпрової Чайки за підтримки обласної державної адміністрації.