03.06.2016 | 13:03

Днями у Дніпропетровську служба зайнятості провела ярмарок вакансій для молоді та соціально незахищених верств населення. Захід відвідали близько 350 шукачів роботи.

Роботодавці міста презентували понад 550 різноманітних вакансій – бухгалтерів, інженерів, менеджерів, лікарів тощо. Для відвідувачів з робітничими спеціальностями пропонували роботу слюсарів, токарів, фрезерувальників, кухарів, швачок, продавців, електромонтерів, операторів верстатів з ПК, секретарів, комплектувальників, помічників кухаря, підсобних робітників, охоронців. Загалом роботу можна було знайти майже за 120 професіями та спеціальностями.

Під час заходу шукачі роботи мали можливість безпосередньо поспілкуватись з роботодавцями, надати їм свої резюме, дізнатись про вільні вакансії, умови та оплату праці, соціальні гарантії.

«Служба зайнятості сприяє працевлаштуванню безробітних, особливо молоді та соціально незахищеним верствам населення. Для таких клієнтів фахівці постійно проводять різноманітні заходи, серед яких – ярмарки вакансій, дні відкритих дверей, презентації роботодавців тощо», – зазначила начальник відділу організації сприяння працевлаштуванню обласного центру зайнятості Тетяна Сальнікова.

Фахівці обласної служби зайнятості надали безробітним консультації, запропонували знайти підходящу роботу з понад 3 тисяч актуальних вакансій у Дніпропетровську, а також ознайомили з можливостями пошуку роботи за допомогою Інтернет-ресурсу загальнодержавної бази вакансій ДСЗ. Крім того, учасникам ярмарку розповіли про можливість проходження професійного навчання, у тому числі у Дніпропетровському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ.

Усі бажаючі пройшли експрес-діагностику, їм була надана професійна консультація щодо  підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці.

У ярмарку вакансій також взяли участь представники Головного управління юстиції в Дніпропетровській області, Головного управління Держпраці в області, уповноважені співробітники Управління Верховного комісара ООН у справах біженців в області, які надавали фахові консультації присутнім.

У результаті заходу майже третина шукачів роботи отримали направлення на співбесіду.