30.04.2020 | 14:14

Про роботу в режимі карантину обласної служби зайнятості розповіла директор Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторія Кузнецова під час робочої зустрічі з головою Дніпропетровської ОДА Олександром Бондаренком.

Незважаючи на введення карантину та встановлення обмежувальних заходів, обласна служба зайнятості продовжує працювати в штатному режимі, організовуючи свою роботу з урахуванням ухвалених  Урядом рішень.

В. Кузнецова зазначила, що служба максимально спростила процедуру реєстрації громадян, які залишились без роботи.

«Зареєструватися в службі зайнятості та отримати матеріальну допомогу по безробіттю відтепер можна за спрощеною процедурою. Зробити це легко: потрібно заповнити лише дві заяви та надіслати їх на email центру зайнятості або ж подати їх через скриньку для кореспонденції. Для власників електронного підпису є можливість скористатися послугами державного онлайн-порталу «Дія»».

Наразі на Дніпропетровщині 36 тис безробітних, безпосередньо під час карантину служба зареєструвала понад 13,1 тис жителів області, які втратили роботу.   

«Статус безробітного надається з 1-го дня подачі заяви. Розмір виплат для осіб, які отримують мінімальну допомогу по безробіттю без урахування заробітної плати та страхового стажу, на період карантину підвищено з 650 грн до 1000 грн», ­­– розповіла В. Кузнецова.

З метою збереження робочих місць, підтримки роботодавців, які є суб’єктами малого та середнього підприємництва, обласна служба зайнятості розпочала процес надання допомоги по частковому безробіттю.

«Під час карантину кількість безробітних на Дніпропетровщині зросла. Це пов’язано з тим, що багато бізнесів та компаній були змушені тимчасово припинити свою діяльність. Нині і роботодавці, і працівники, які втратили роботу, можуть отримати підтримку. Закликаємо всіх, хто опинився у скрутному становищі, звертайтеся до Дніпропетровської обласної служби зайнятості», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко.