29.11.2018 | 16:18

28 листопада у Львові відбувся Ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю.

Про це повідомили у Львівському обласному центрі зайнятості.

У ярмарку взяли участь представники 26 підприємств, які запропонували 247 вакансій за 39 професіями та спеціальностями. Під час заходу роботодавці міста відібрали 88 резюме та провели співбесіди з 272 претендентами на заявлені вакансії, за результатами яких попередньо 77 осіб запросили на роботу.

 Чи не найбільше відвідувачів приваблювали пропозиції АТ «Ідея Банк», ПП «Перфектні рішення», ПП «Медичний центр «Інтерсоно», ТзОВ «Захід-фасад-буд», які відповідно шукали асистента сектора діловодства, менеджера із зв’язків з громадськістю, молодших медичних сестер, юриста, інженера-конструктора, менеджера з постачання, касирів, продавців продовольчих товарів, адміністратора, пекаря.

Пропонувалися робочі місця як для робітників, так і для спеціалістів інженерно-технічних напрямків за найрізноманітнішими професіями та спеціальностями.

За словами директора Львівського обласного центру зайнятості Василя Барилюка, аналогічні ярмарки організовуються щоквартально.

«Упродовж січня-листопада 2018 року послугами служби зайнятості скористалися 2 890 безробітних з інвалідністю, зокрема учасники воєнних дій на сході України. Вдалося знайти роботу 809 клієнтам, а ще троє започаткували власну справу. Коли є робота, людина не ізольована від суспільства, вона має можливість спілкуватися, ділитися новинами, досягненнями, а отже, почуватися потрібною іншим», – зазначив В. Барилюк.

Також для шукачів роботи за участю Львівського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів було проведено семінар на тему: «Ознайомлення з перспективами зайнятості осіб з інвалідністю, додатковими гарантіями працевлаштування та соціальними послугами, які надає державна служба зайнятості».

За підсумками Ярмарку в інформаційній агенції «ГалІнфо» відбулася прес-конференція, на якій соціальні партнери не тільки озвучили представникам мас-медіа найбільш проблемні питання у сфері зайнятості краян з особливими потребами, а й запропонували конкретні способи їх вирішення.