17.10.2019 | 17:22

Учора, 16 жовтня, фахівці Одеської обласної служби зайнятості  запросили журналістів відвідати одне з найпотужніших підприємств регіону –"Одесміськелектротранс". Це електротранспортне виробництво, яке тримає позицію лідера з 2017 року і виготовляє вагони Odissey та Odissey MAX, аналогів яким немає в  Україні.

Наразі Одесою вже курсує 4 трамвайні вагони  європейського зразка, один перебуває на обкатці, а до кінця поточного року планується зібрати ще три одиниці – один багатосекційний та два односекційні вагони.
Динамічний розвиток КП «Одесміськелектротранс», що включає в себе, крім оновлення і збільшення рухомого складу, ще й модернізацію інфраструктури та нарощування виробничих потужностей, вимагає постійного коригування кадрової політики.

З 2010 року комунальне підприємство активно співпрацює з Одеським міським центром зайнятості. Так, у період з 2017 року і дотепер підприємством було заявлено понад 400 вакансій – як для фахівців робітничих професій, так і професій інженерно-технічного напрямку. Лише за 9 місяців поточного року за сприяння центру зайнятості на КП було працевлаштовано 113 осіб. Усього ж у штаті «Одесміськелектротрансу» нині – понад 2000 спеціалістів.

Підприємство сьогодні запрошує на роботу водіїв трамвая та тролейбуса з можливістю попереднього безкоштовного навчання, слюсарів з ремонту рухомого складу і слюсарів-електриків з ремонту електроустаткування, монтерів колій, електромонтерів контактної, кабельної мережі та тягових підстанцій, токарів та кондукторів. Окрім високої заробітної плати – від 10 до 22 тисяч гривень – підприємство гарантує  повний соціальний пакет та цікаві корпоративні пропозиції для всіх співробітників.
«Сьогодні на прикладі  цього підприємства ми продемонстрували, що обласна служба зайнятості володіє базою вакансій із високою заробітною платою. Важливо, що роботодавець пропонує навчання безпосередньо на робочому місці, отже, людина без відповідного досвіду, але з бажанням працювати, зможе стати частиною успішною команди!» – зазначив директор Одеського обласного центру зайнятості Сергій Гаценко.