27.09.2019 | 14:45

Шановний Дмитре Миколайовичу!

Від імені колективу державної служби зайнятості щиро вітаю Вас та Ваших колег з 17 річницею створення Федерації роботодавців України!

Співробітництво Федерації роботодавців України з державною службою зайнятості завжди було спрямоване на створення  гідного ринку праці в Україні, де кожний громадянин матиме можливість повноцінно реалізувати свій трудовий потенціал.

Вітаючи, хочу згадати яскраві моменти нашої співпраці в організації та проведенні заходів – Всеукраїнського конкурсу на звання «Кращий роботодавець року», який проходив протягом 2000–2007 років і участь у якому взяли 32 тисячі українських роботодавців та Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності “WorldSkills Ukraine 2018”, до якого ми мали честь долучитися як партнери.

Ми також готові до партнерства з Вами під час проведення “WorldSkills Ukraine 2019-2020”.  

Ми впевнені, що тільки спільними зусиллями можливе розв’язання проблем зайнятості, ефективного використання трудових ресурсів, створення робочих місць та забезпечення соціального захисту працівників. 

Бажаємо Вам, шановний Дмитре Миколайовичу, та Вашим колегам не зупинятися на досягнутому. Нехай напрацьований Вами досвід буде надійним підґрунтям для подальших звершень на благо людей!

 

З повагою

директор  Державного  центру  зайнятості                     О. Макогон