03.10.2019 | 09:49

У Харкові з 1 по 4 жовтня проходить «Ярмарок вакансій на колесах «Робота їде до тебе!». Захід організований Харківською обласною службою зайнятості у партнерстві з КП «Тролейбусне депо №2».

Тролейбус проходить різними маршрутами і відвідує різні райони міста: Центр, Салтівку, Нові дома, Павлове Поле. Це дозволяє донести харківчанам інформацію про послуги та електронні сервіси служби зайнятості, про можливість отримання профорієнтаційних послуг та навчання у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – ХЦПТО ДСЗ). Захід у подібному форматі проводиться лише в Харкові! 

«Ярмарки вакансій на колесах стали можливими завдяки співпраці обласної служби зайнятості з КП «Тролейбусне депо №2». Вперше подібний захід був проведений у 2016 році. У цьому ж році ми також провели спільну рекламну кампанію та організували прес-тур для журналістів на підприємство», – відзначив директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко.

Фахівці служби зайнятості пропонують пасажирам тролейбуса актуальні вакансії на підприємствах Харкова та області. Усім зацікавленим допомагають скласти резюме, пройти профорієнтаційне тестування тощо.