09.06.2021 | 10:11

8 червня 2021 року в Києві відбулася робоча зустріч між Державним центром зайнятості та представниками Програми ООН з відновлення та розбудови миру. У ході заходу було обговорено напрями подальшої співпраці, зокрема, в Донецькому та Луганському регіонах.

Попередній досвід взаємодії в рамках проєкту презентувала спеціаліст з розвитку професійної освіти ПРООН з відновлення та розбудови миру Валентина Смаль. За час дії програми Донецька та Луганська служби зайнятості були забезпечені  необхідним для роботи обладнанням, а також мали можливість ліцензувати  нові робітничі професії у центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Наразі, у зв’язку з покращенням епідемічної ситуації та появою позитивних тенденцій на ринку праці України, з’являються нові можливості щодо покращення роботи щодо надання послуг та працевлаштування безробітних. Для цього необхідно вдосконалювати комунікаційні навички фахівців служби зайнятості, – наголосила під час бесіди директор Державного центру зайнятості Юлія Жовтяк. Досягти цього допоможе проведення якісних тренінгів для наших спеціалістів.

За результатами зустрічі сторони домовились про підписання Меморандуму між Державним центром зайнятості та ПРООН з метою виведення співпраці на новий рівень.

Від Державного центру зайнятості у заході взяли участь:

директор Юлія Жовтяк

директор Департаменту реалізації політики зайнятості Любов Бершадська;

заступник директора цього ж Департаменту Валентина Мельник;

заступник директора Департаменту – начальник управління професійного навчання та професійної орієнтації Людмила Василега

Учасниками зустрічі від Програми ООН з відновлення та розбудови миру стали:

керівник компоненту з економічного розвитку Анджей Болеста;

провідний спеціаліст з розвитку бізнесу Ольга Логвин;

спеціаліст з розвитку професійної освіти Валентина Смаль.