31.10.2019 | 12:00

Директор Державного центру зайнятості Ольга Макогон відвідала 30 жовтня  Стратегічну сесію стосовно здійснення профорієнтації серед молоді. Захід проводять Міністерство молоді та спорту спільно з Міністерством соціальної політики та Державною службою зайнятості та за підтримки проекту EDGE Canada.

«Чим більше батьки довіряють профорієнтації, тим більше шансів отримати гідну роботу в їх дітей, – зазначила у виступі Ольга Макогон. – Ми пропонуємо громадянам не переплачувати приватним суб’єктам, а користуватись безкоштовними послугами від держави». Вона висловила надію, що мережа закладів профорієнтації буде розширюватись, а довіра до відповідних послуг лише зростатиме.

Учасники обговорили проєкт Плану заходів на 2019-2022 роки міжсекторальної співпраці з профорієнтації молоді. Було розроблено показники досягнення очікуваних результатів стратегії  у сфері профорієнтації молоді на 3 роки для застосування у процесі моніторингу і оцінювання державної політики. Також участь у заході дозволила підвищити рівень знань та умінь визначення показників оцінки прогресу та дозволила ефективно застосовувати вивчені підходи у своїй роботі.