13.01.2016 | 17:54

11 січня 2016 року у Голопристанському міськрайонному центрі зайнятості Херсонської області для учасників АТО був проведений психологічний тренінг під назвою «Мистецтво жити в громаді».  Захід відбувся у рамках проекту «Інформаційна кампанія «Від ворожнечі до примирення в громаді» за підтримки Української Миротворчої Школи та Посольства Великої Британії в Україні. У зустрічі також взяла участь президент Голопристанського районного благодійного фонду “Свята Ольга“ Світлана Михолат.

Тренери навчали присутніх, як боротись із проявами посттравматичного стресового синдрому, що виникає у демобілізованих військовослужбовців, розповідали, як забути побачене на війні, наголосили на методах, що сприяють успішній адаптації бійців до мирного життя.

Учасники тренінгу активно брали участь психологічних вправах, велась активна бесіда щодо активізації внутрішніх ресурсів для адаптації у мирному житті.

Під час заходу застосовувались різні методи роботи (дискусії, індивідуальні вправи тощо), що направлені на усвідомлення учасниками бойових дій своїх цілей у мирному житті та на формування ефективного життєвого планування.

Даний тренінг виявився дуже важливим для учасників АТО, що допомагає психологічній реабілітації, демобілізованих військовослужбовців.