21.06.2022 | 18:00

Бізнес під час війни має працювати! Тримаємо економічний фронт та наближаємо Перемогу щодня!

Міністерство економіки України започаткувало програму релокації підприємств з територій, де ведуться активні бойові дії. Понад  600 роботодавців перемістили бізнес на відносно безпечні території України, щоб і надалі працювати та надавати робочі місця.

Детальніше про програму тут: https://is.gd/oj3Neh

Служба зайнятості запрошує роботодавців України до співпраці.  Чекаємо на вас у будь-якому центрі зайнятості, що працює.

Що пропонуємо? Найперше – це якісний та оперативний підбір персоналу. У співпраці з фахівцями-рекрутерами ви безкоштовно і максимально швидко знайдете собі кваліфікованого працівника. Організувати співбесіду в зручний для вас час? Онлайн чи оффлайн - вибір за вами.

На ваше замовлення – професійна підготовка, перепідготовка чи підвищення кваліфікації безробітних.

Додаткова перевага – стажування безпосередньо у вас на підприємстві, на конкретному робочому місці. Безробітний, перебуваючи на обліку, демонструє свої знання та вміння, а ви  – ближче знайомитесь із реальним претендентом під час виробничого процесу.

Маємо найбільшу базу шукачів роботи. Усі резюме - за посиланням: https://www.dcz.gov.ua/userSearch/resume.

Подати вакансію онлайн через чат-бот -  @DCZWorkNowBbot. Одразу після модерації вакансія з'явиться на каналі «Робота зараз: Державна служба зайнятості» та почнеться підбір кандидатів. 

Особистий консультант  у центрі зайнятості допоможе створити кабінет роботодавця (https://www.dcz.gov.ua/cabinet) та проконсультує щодо фінансової підтримки бізнесу, подачі звітів та підбору персоналу в регіоні та в Україні.

 За працевлаштування внутрішньо переміщених осіб роботодавці можуть отримати компенсацію за однією з двох програм. 

Перша орієнтована на роботодавців, які в період воєнного стану працевлаштовують переселенців  на умовах строкового або безстрокового трудового договору (контракту), гіг-контракту, зокрема за сумісництвом, та забезпечують працевлаштування таких осіб з розміром заробітної плати не нижчим за розмір мінімальної винагороди. Подати заяву для отримання такої компенсації можна особисто під час відвідування центру зайнятості або на електронну пошту центру. Онлайн - через портал державних послуг Дія. Компенсація витрат надається у розмірі 6500 гривень за кожну працевлаштовану особу щомісяця, загальна тривалість виплати - 2 місяці. 

Інша програма з компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування зареєстрованих безробітних переселенців  на умовах строкових трудових договорів триває не більше 6 місяців. Строковий трудовий договір має бути укладений на період, що перевищує тривалість виплат у 2 рази. Наприклад, якщо строковий трудовий договір укладений на 12 місяців, компенсація витрат триває 6 місяців.

Детальна консультація щодо підбору персоналу, активних програм підтримки - у будь-якому центрі зайнятості. Ви також можете звернутись в онлайн-підтримку через наш Telegram-бот @DCZworknowbbot або “гарячу лінію” 0800 509 966.