11.06.2019 | 13:10

Протягом 10-14 червня в Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості України проходять семінари для керівників відділів інформаційної роботи та відділів по роботі з персоналом обласних центрів зайнятості.

На відкриття навчальних заходів завітала в. о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Ольга Макогон. Під час зустрічі вона обговорила з колегами з усієї країни нагальні проблеми, які виникають у роботі, окреслила основні завдання служби зайнятості на найближчу перспективу та націлила на покращення надання послуг клієнтам завдяки впровадженню нових сервісів – інституту кар’єрного радника та консультанта роботодавця.

«Сьогодні ми плідно поспілкувалися, обмінялися думками, сформували взаємні побажання з фахівцями, які забезпечують супровід кадрових питань та професійний розвиток спеціалістів у регіонах, а також здійснюють інформаційну підтримку діяльності державної служби зайнятості. Дуже радію такій нагоді, оскільки можливість поспілкуватися особисто з колегами з регіонів дозволяє відчувати пульс змін, які впроваджує служба», – зазначила О. Макогон.

Усі учасники заходу мають можливість протягом роботи семінару прослухати курс лекцій, відвідати тренінги та тематичні дискусії, а також обмінятися досвідом  та практичними навичками.