20.09.2019 | 15:33

У Житомирі шукачі роботи зможуть отримувати послуги у новій комфортній будівлі. З невеликого приміщення центр зайнятості переїхав в окрему зручну будівлю, оснащену сучасними інформаційними технологіями. Відтепер усі категорії населення, включаючи маломобільні групи громадян, зможуть відвідати центр зайнятості у безбар’єрному просторі.

Відкриття нової будівлі - це не тільки зручні умови обслуговування клієнтів, але й нові послуги безробітним та роботодавцям.

«Наше завдання - збільшити кількість та якість електронних сервісів. Ми працюємо над тим, щоб у кожному регіоні України безробітні та роботодавці економили свій час і гроші», – зазначила директор Державного центру зайнятості Ольга Макогон під час відкриття центру. За її словами, Державна служба зайнятості вже підготувала проект Стратегії розвитку служби до 2022 року, що буде затверджений і презентований найближчим часом. 

На урочисте відкриття центру зайнятості були запрошені: заступник Голови правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття від сторони роботодавців Орест Лотоцький, заступник  Голови правління Фонду від сторони профспілок Олександр Шубін та член правління Ольга Тарасенко.

Директор Житомирського обласного центру зайнятості Галина Корінна назвала новозбудовану будівлю «головним рекрутинговим центром» області та запросила підприємців до тіснішої співпраці. «Головні завдання, які наразі стоять перед владою – розвиток економіки, залучення інвестицій та підтримка розвитку місцевого самоврядування – неможливі без участі служби зайнятості», – підкреслив голова ОДА Віталій Бунечко

Колишнє приміщення центру зайнятості розташовувалось у житловому будинку і не призначалось для одночасного відвідування великою кількістю громадян. А людей з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб та ветеранів АТО, які потребували роботи, приймали в окремій будівлі, виділеній міською радою. 

Незважаючи на труднощі, щонайменше 11 тис. мешканців регіону отримали послуги від співробітників центру з початку року. Було працевлаштовано 8,5 тис. жителів міста і району, а ще 2,6 тис. осіб пройшли професійне навчання.