18.11.2022 | 17:51

Ринок праці ніколи не є статичним і постійно змінюється. Часом ці зміни відбуваються переважно під впливом економічної та ринкової кон'юнктури, а часом, їх вектор задають новітні наукові й технологічні рішення. Реалії, що склалися в Україні упродовж кількох останніх років, економічний спад внаслідок глобальної пандемії, а слідом, повномасштабного вторгнення росії в Україну, змусили багато галузей та бізнесів скоротити виробництво й кількість робочих місць, переглянути їх стратегії та методи роботи заради виживання й протистояння жорстоким викликам.

У першу чергу, це проявилося у вигляді цифровізації  технологічних процесів, запровадження більш гнучких форм під час підбору кадрів. Змінилися вимоги й пріоритети щодо якості персоналу, а відтак, і перелік професій, фахових знань та навичок, які роботодавці готові краще оплачувати.                                                                        

Отже, на сьогодні топ 5 вакансій з найвищими зарплатами в Україні за даними Єдиного порталу вакансій на сьогодні виглядає наступним чином:

  1. менеджер з тендерних продажів з обов'язковим умінням працювати з тендерними майданчиками в інтернет-магазин з продажу професійного інструменту та витратних матеріалів у місті Києві. Заробітна плата  - 305 тис грн.
  2. медіабайєр, який професійно просуває і розміщує рекламну продукцію на інформаційних площах. Роботодавець - також компанія в м. Києві, яка пропонує своїм клієнтам повний комплекс послуг інтернет-маркетингу. Заробітна плата  - 287 тис грн.
  3. ріелтор в команду професійних агентів з продажу нерухомості в Одеській області. Заробітна плата - 240 тис грн.
  4. зубний технік в стоматологічну клініку у м. Львові. Заробітна плата - 140 тис грн.
  5. лікар-ендоскопіст у центральну районну лікарню Дніпропетровської області. Заробітна плата - 125 тис грн.

Нагадуємо, що ви можете самостійно здійснити пошук підходящої вакансії на нашому Єдиному порталі вакансій, а через наш чат-бот у Телеграм здійснити підписку за галуззю або регіоном. 

Роботодавці можуть подати вакансії через персональний кабінет. через особистий кабінет роботодавця.

З інструкцією щодо реєстрації кабінету можна ознайомитись тут.

Одразу після модерації вакансія з'явиться на всіх наших ресурсах, а ми почнемо підбір найкращих кандидатів!