19.06.2019 | 17:57

Розмаїття професій, пізнання власних здібностей і можливостей, потреби сучасного ринку праці – це та багато іншого треба враховувати, коли обираєш майбутню професію та навчальний заклад. Саме служба зайнятості активно в цьому допомагає, використовуючи цікаві та сучасні форми роботи.

 Інноваційний профорієнтаційний проект Дніпропетровської обласної служби зайнятості «Професія поряд» користується неабиякою популярністю серед школярів та вчителів регіону.

Про це повідомили в Дніпропетровському обласному центрі зайнятості.

Його мета – презентувати школярам області навчальні заклади Дніпра за допомогою Skype-зв’язку. Саме такий формат роботи дає можливість учням отримати інформацію про виш із першоджерел у класних кімнатах, побачити презентований заклад, поспілкуватися зі студентами та викладачами, а головне – зробити для себе певні висновки щодо професійного вибору та вступу.

Так, у рамках проекту «Професія поряд» за період навчального 2018-2019 років фахівці служби зайнятості провели 153 Skype–презентації професійно-технічних навчальних закладів, технікумів, училищ, коледжів та вищих навчальних закладів Дніпра та області, у яких взяли участь 4173 учні 8-11 класів шкіл регіону.

Потенційним студентам презентували специфіку та особливості навчальних закладів, знайомили з факультетами, спеціальностями та дозвіллям студентів, проводили майстер-класи, розповідали про правила прийому до вишів у 2019 році, роботу профільних центрів, перспективи працевлаштування за набутою спеціальністю.

 «Використання презентації навчального закладу за допомогою Інтернет-ресурсів дає можливість авдиторії зекономити час для збагачення «інформаційного поля», а навчальним закладам – реалізовувати актуальні завдання щодо підготовки висококваліфікованих працівників, які здатні конкурувати на ринку праці», – зазначила директор Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторія Кузнецова.

Skype-презентації та знайомства з навчальними закладами Дніпра в онлайн форматі почнуться у вересні 2019 року.