15.01.2016 | 16:59

15 січня 2016 року у Дніпропетровську спільно зі службою зайнятості відбулося відкриття віртуального правового Центру Всеукраїнського благодійного фонду «ГОРЄНІЄ». У рамках заходу пройшла прес-конференція з представниками ЗМІ, де йшлося про партнерські відносини служби зайнятості регіону із благодійним фондом щодо надання допомоги внутрішньо переміщеним особам та демобілізованим учасникам АТО.

«Ми пишаємося співпрацею з Дніпропетровським обласним центром зайнятості. Благодійна Організація «Всеукраїнській благодійний фонд «ГОРЄНІЄ»

розпочала спільну роботу з Дніпропетровським обласним центром зайнятості у травні 2015 року. З того часу ми разом реалізуємо програму комплексної просвітньої підтримки переселенців, які знаходяться у пошуку роботи; надаємо он-лайн консультації з правових питань. Більше 28 юристів нашого фонду працюють у Дніпропетровській, Харківській, Донецькій та Запорізькій областях. Нашою допомогою скористалися понад 28 тисяч осіб. Сьогодні ми відкриваємо віртуальний правовий Центр, де всі бажаючі отримають первинну юридичну допомогу наших фахівців», – розповів начальник відділу управління проектами Всеукраїнського благодійного фонду «ГОРЄНІЄ» Денис Гречко.

Директор Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторія Кузнецова розповіла про співпрацю із благодійним фондом: «У базових центрах зайнятості регіону проводяться спільні семінари щодо легального працевлаштування безробітних з числа учасників АТО та переселенців; можливості  започаткування підприємницької діяльності. Також на базі Інформаційно-консультаційних центрів Криворізького МЦЗ, Дніпродзержинського МЦЗ та Лівобережного РЦЗ м. Дніпропетровськ організовано надання індивідуальних консультацій з правових питань внутрішньо переміщеним громадянам та учасникам АТО; у кожному базовому центрі зайнятості створені «точки доступу» до он-лайн консультаційного центру Всеукраїнського благодійного фонду «ГОРЄНІЄ» з використанням Інтернет-зв’язку, використовуючи програму «Skype». Дистанційно учасники АТО отримують ґрунтовні консультації юристів Фонду, користуючись індивідуальним робочим місцем для самостійної роботи, – зазначила директор Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторія Кузнецова. – До того ж, у рамках співпраці Дніпропетровської обласної служби зайнятості та БФ «Всеукраїнській благодійний фонд «ГОРЄНІЄ» пройшов дводенний навчальний семінар для керівників базових та обласного центрів зайнятості щодо організації роботи з ВПО та демобілізованими військовослужбовцями».

У підсумку було зазначено, що завдяки спільними зусиллями Дніпропетровської служби зайнятості та благодійного фонду переселенці та учасники АТО й надалі будуть отримувати всебічну допомогу з питань захисту своїх прав та інтересів.